فروش دستگاه شهربازی – اعصاب سنج

فروش دستگاه شهربازی اعصاب سنج

اعصاب سنج یک بازی نوستالوژیک و تمرکزی دارای دو قسمت کودکان و بزرگسالان می باشد . شما باید دسته بازی را از مسیر مشخص به نقطه انتهای مسیر برسانید . در صورت رسیدن به انتها در زمان مشخص شده ، شما برنده شده و جایزه می گیرید. فروش دستگاه شهربازی اعصاب سنج ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید . 09119111823

 

 

 

معرفی دستگاه شهربازی – داینوپاپ

 

خرید دستگاه شهربازی اعصاب سنج

شرکت مانیک با داشتن نیرو های متخصص و مجرب در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های شهربازی با هدف بالابردن سطح رفاه و شادابی مردم اقدام به تولید و فروش انواع دستگاه های شهربازی از جمله داینوپاپ کرده است .برای خرید دستگاه شهربازی داینوپاپ ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید . 09119111823

لیست قیمت دستگاه شهربازی – اعصاب سنج

مانیک با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تکیه به تولیدات داخلی و با بهره گیری از متخصین خبره در زمینه الکترونیک ، مکانیک و گرافیک و روانشناسی کودک اقدام تولید انواع دستگاه های شهربازی سرپوشیده با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه کرده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید . 09119111823

دستگاه شهربازی اعصاب سنج

 

 

خرید وسایل شهربازی

با توجه به اینکه تمامی محصولات مانیک در داخل کشور تولید و مونتاژ می شود از این رو تمامی لوازم و خرید وسایل شهربازی مورد نیاز دستگاه ها به صورت جداگانه قابل ارائه و فروش می باشد . تیم پشتیبانی مانیک آماده خدمت رسانی به شما در سراسر کشور می باشد .

 

مانیک

برای دریافت کاتالوگ ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

09119111823

09357439177

 

http://manickk01.blog.ir/1400/02/25/mm1

http://manickk02.blog.ir/1400/02/25/hh2

 

 

خرید دستگاه شهربازی – داینوپاپ

خرید دستگاه شهربازی داینوپاپ

دستگاه شهربازی داینوپاپ بازی ای است که شما باید توپ ها را به داخل دهان دایناسور بی اندازید. هرچه توپ بیشتری در زمان مشخص شده بی اندازیید امتیاز بیشتری بدست می آورید . این بازی به صورت تیکتی ارائه شده است . برای خرید دستگاه شهربازی داینوپاپ ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید . 09119111823

 

 

دستگاه شهربازی داینوپاپ

 

فروش دستگاه شهربازی داینوپاپ

شرکت مانیک با داشتن نیرو های متخصص و مجرب در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های شهربازی با هدف بالابردن سطح رفاه و شادابی مردم اقدام به تولید و فروش انواع دستگاه های شهربازی از جمله داینوپاپ کرده است .

 

 

دستگاه شهربازی داینوپاپ

 

قیمت دستگاه شهربازی داینوپاپ

مانیک با  تکیه به تولیدات داخلی و با بهره گیری از متخصین خبره در زمینه الکترونیک ، مکانیک و گرافیک و روانشناسی کودک اقدام تولید انواع دستگاه های شهربازی سرپوشیده با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه کرده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید . 09119111823

 

دستگاه شهربازی داینوپاپ

 

تعمیر دستگاه شهربازی

شرکت در سال ۱۳۹۶ بعنوان اولین شرکت تولیدی دستگاههای شهربازی با ویژگی تخصصی گیم ، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کالا گردید.

تمامی دستگاه های ارائه شده شرکت مانیک دارای نشان استاندارد ایران و گارانتی یک ساله می باشد . تیم پشتیبان فنی مانیک با ارائه 5 سال خدمات پس از فروش برای هر دستگاه اطمینان خاطر کافی جهت تجهیز شهربازی را برای شما مشتریان گرامی به ارمغان می آورد .

 

 

 

مطالب مرتبط : دستگاه شهربازی اعصاب سنج

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید لوازم شهربازی

با توجه به اینکه تمامی محصولات مانیک در داخل کشور تولید و مونتاژ می شود از این رو تمامی لوازم و خرید قطعات شهربازی مورد نیاز دستگاه ها به صورت جداگانه قابل ارائه و فروش می باشد . تیم پشتیبانی مانیک آماده خدمت رسانی به شما در سراسر کشور می باشد .

 

مانیک

برای دریافت کاتالوگ ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

09119111823

09357439177

 

http://manickk01.blog.ir/1400/02/20/dinopop

http://manickk02.blog.ir/1400/02/20/dinoopoppp

معرفی شهربازی ماجراجویی آی ام جی ( I M G Worlds of Adventur )

  معرفی شهربازی ماجراجویی آی ام جی برای معرفی شهربازی آی ام جی باید گفت که شهربازی ماجراجویی آی ام جی یکی از پارکهای موضوعی در دبی می باشد که  مخصوص بچه ها و نوجوانان ساخته شده است و علاوه بر کودکان و نوجوانان، بزرگسالان هم از دنیای بیرون خداحافظی کرده و وارد دنیای پر […]

شهربازی و خلاقیت کودکان

شهربازی و خلاقیت کودکان

در بررسی رابطه شهربازی و حلاقیت کودکان، باید توجه کرد که کودکان باید در انتخاب بازی آزاد باشند و مربی و والدین برای آنان بازی انتخاب نکنند. در این باره، باید به نحوی عمل شود که تمایل کودک به انتخاب بازی حفظ شود.

باید به فضای بازی توجه کرد. مشخصات فضای بازی عبارت است از رغبت،تخیل،تفکر. باید اینها را به گونه ای برای کودك فراهم شود که برای رسیدن به زندگی سرشار، مورد مساعدت قرار گیرد. کودك باید به سوی بازی های تخیل برانگیز سوق داده شود. در این راه، باید با ظرافت و غیر مستقیم عمل کرد.

شرکت کردن کودکان فکور و متفکر به منزله همبازی، خود به خود زمینه فکری بازی را گسترش می دهد. و موجب نزدیکی بازی به خلاقیت می گردد. تا جایی که بازی کودك موجب به هم ریختن برنامه های زندگی نگردد و لطمه ای به بار نیاورد و مزاحمتی برای دیگران ایجاد نشود، نباید با آن مخالفت کرد.

برای مطالعه بیشتر در مورد تاریخ شهربازی ها به این لینک بروید.


شهربازی، فرصت ها و چالش ها

شهربازی و خلاقیت کودکان

در سالهای پایانی قرن بیستم جهان با پدیده ای نوین آشنا گردید. پدیده ای که تمام جنبه های زندگی بشری را تحت الشعاع قرار داد و نوید دهنده عصری نوین گشت. در عصری که اتم به بایت تبدیل شد، جهانی نوین شکل گرفت که به همراه خود اشکال جدید خانواده، کار، عشق ورزیدن و زندگی، نظام های جدید اقتصادی و مهمتر از همه آگاهی دگرگون یافته ای به ارمغان آورده است.

در شرایط کنونی، حضور رسانه های الکترونیکی و دیجیتالی در جامعه جزلاینفک دنیای جدید است. تا آنجا که ما علاوه بر جهان واقعی در جهانی دیجیتال نیز به سر می بریم.

در این میان شهربازی فیزیکی و مجازی و فضای سایبری مولفه هایی هستند که با ظهور فناوری های دیجیتال به سرعت وارد معماری شده اند. و مفاهیم جدید و انقلابی خود را به این عرصه وارد نمودند.

به گونه ای تکنولوژی های فرهنگ ساز در معماری بوده اند. امکانات و فرصت های بی شماری را می توان در شهربازی مجازی جستجو نمود، مانند امکان تغییر در درک ما در ارتباط با فضا و فضامندی، و امکانات برای پیاده سازی آنها در مباحث یادگیری فضا.
منبع مقاله

نتیجه میگیریم که کودکان با قرارگیری در دنیای مجازی بازی می توانند خود را آزاد ببینند. و برای خود تصمیمات بلند پروازانه بگیرند. این مولفه ها بیانگر رابطه مثبت شهربازی و خلاقیت کودکان می باشد.

شهربازی مجازی

شهربازی مجازی

تعریف و ویژگی ها

شهربازی مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار میگیرد. و براساس حرکت سر و بدن با آن محیط مجازی تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد هدست شهربازی مجازی را بر روی سر خود نصب می کند، در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می کند. که براساس تغییر موقعیت بدنش تغییر می کند. و ذهن انسان پس از مدتی می پذیرد که در یک محیط واقعی قرار گرفته است.
تجربه هیجان در شهربازی مجازی

شهربازی مجازی یک فناوریی است که به کاربر امکان میدهد درمحیط شبیه سازی شده توسط رایانه قرار گیرد. ما می توانیم درمحیط مجازی حضور یابیم و به هرسو که خواستیم حرکت کنیم. زوایای مختلف محیط و اتفاقات جاری درآن را به انتخاب خود ببینیم. صداهای موجود درمحیط را برحسب موقعیت خود و به تناسب جایجایی های ان بشنویم. بار رفتار و حرکت های خود بر رویدادها تاثیر بگزاریم. همچنین می توانیم مانند یک پرنده بر فراز پروژه پرواز کرده و محیط را با یک دید کلی ببینیم. در واقعیت مجازی امکان ایجاد هرآنچه درنظر دارید ساخته شود وجود دارد. و این یعنی مشاهده پروژه قبل ازساخت شهربازی مجازی مانند انیمیشن پویا است. ولی برخلاف انیمیشن، به صورت لحظه ای رندر شده و اصطلاحا Reat Time  می باشد. دراین قالب امکان حرکت کاربر درمسیر موردنظر وجود دارد. ازاین رو محیط مجازی واقعی تر جلوه می کند.

تجربه هیجان در شهربازی مجازی

شهربازی مجازی واقعیتی است که توسط تخیل انسان عصر اینترنت و با تقلید از دنیای حقیقی خلق میشود. و او را از روزمرای و تکرار می رهاند. دنیای مجازی دنیای اراده و انتخاب است. یعنی انسان به عنوان فرمانروای تخیلات خویش شخصا محل زندگی دوستان و اعضای خانواده اش را برمی گزیند. کشف تجربه های عجیب و هیجان انگیز و فتح دشوارترین قله های پیروزی برایش به سادگی فشردن یک دکمه کوچک خواهد بود.

تجربه هیجان در شهربازی مجازی

تاریخچه شهربازی

شهربازی، تاریخچه مختصر بزرگترین صنعت تفریحی

پیدایش شهربازی ها

شهربازی ها در ساختار جدید آن پس از جنگ جهانی دوم رونقی خیره کننده داشت. در حال حاضر نیز شهرهای بزرگی در جهان قسمت مهمی از برنامه ریزی‌های شهری خود را معطوف به ایجاد مراکز تفریحی هیجان انگیز و مدرن تر کرده اند.

نخستین شهربازی با مفهوم امروزی در سال 1893 در ایلی نویز امریکا شروع به کار کرد. این شهربازی اولین مکان بازی در آن زمان بود که یک چرخ و فلک و فضای سرپوشیده بازی داشت. اما شروع به کار ترنهای هوایی که امروزه یکی از محبوب ترین و جذاب ترین جاذبه های شهربازی و پارک های مدرن میباشد درسال 1927 در پارک horse racing بروکلین  آغاز شد. این ترن هوایی به طوفان شهرت یافته است.

آغاز به کار پارک اسب دوانی در سال 1897 به عنوان نخستین پارک تفریحی نیویورک بود و پس از آن لوناپارک در 1903 و dream land یک سال بعد افتتاح شد. اما فعالیت این پارک های تفریحی پس از حدود دو دهه رونق و در سال 1930 به صبب جنگ جهانی در کسادی و فقر مطلق فرو رفت و سبب نزول این صنعت درآمدزا شد.

شهربازی ها در این دوره با چوب ساخته می شد و این مساله خطر آتش سوزی را بطور فزاینده ای افزایش میداد. در سال 1911 dreamland و 33 سال بعد لوناپارک نیویورک در آتش سوخت. در این دوران  و از آغاز سال 1950 بسیاری از شهربازی های قدیمی و سنتی به دلایل متعدد تعطیل شد.

تغییر ساختار شهربازی ها

در همین دوران کارشناسان و متخصصان در امور مختلف در اندیشه شکوفایی مجدد این صنعت و جایگزینی روش های جدید شدند. با چنین هدفی شهربازی دیزنی لند در 1955 در کالیفرنیا افتتاح شد. شهربازی و مجموعه های تفریحی دیزنی‌لند یکی از معروف ترین پارک های تفریحی جهان است که در آناهایم کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا واقع شده‌است. مالک و گردانندهٔ اینش هربازی ؛ کمپانی بزرگ انیمیشن و شخصیت سازی والت دیزنی میباشد. این پارک از زمان افتتاح تا کنون بیش از 670 میلیون تیکت ورودی داشته است.

تاریخچه شهربازی

شهربازی های تهران 

نخستین شهربازی ایران در پارک شهر سنگلج ساخته شد که بعدها در آن دستگاه هایی مانند تاب، سرسره، الاکنگ مستقرگردید. این پارک زیبا دارای استخر بزرگی بود که مردم در کنار آن مشغول تماشای موسیقی زنده گروه ارتش وبرنامه های  اکروباتیک می شدند.

پس از پارک شهر سنگلچ ؛ پارک اتوبان کودک در  امیریه و فان فار  ونک از معروفترین شهربازی های تهران بودند.در فان فار ترن هوایی ؛ چرخ وفلک و دیگر وسایل و ابزار بازی برای کودک و بزرگسال فراهم بود این شهربازی تا اوایل دهه پنجاه و پیش از افتتاح پارک خرم یکی از مهمترین تفرجگاههای پایتخت ایران بود .

پارک ارم

این پارک که در بعد از انقلاب به پارک ارم تغییر نام داد، از دو بخش لونا یک و لونا دو تشکیل شده است. این شهربازی با بیش از 220 دستگاه متنوع تفریحی حدود 3 هکتار از زمین پارک ارم را به خود اختصاص داده است. برخی ادوات و وسایل بازی شهربازی ارم عبارتند از: فلیپر، کاترپیلار، کشتی امیر، چرخ وفلک، بشقاب پرنده، ترن کودک، موتور پرشی کودک، تشک بادی، پاراتاور، سورتمه، قوی گردان، اسب گردان، فایربال، ترن هوایی،آکروجت، کشتی سبای کودک، سفینه طوفان، مه نورد، ماشین برقی کودکان، ماشین کوبنده ، ویدیو گیم ، مینی پارک، تجهیزات گیم های سالنی، ایرهاکی، فوتبالدستی، ترامپولین، قصر بادی، ربات چنگکی ، رالی کودکان، یورو بانجی، دیوار مرگ، هلیکوپتر، مونوریل، آبشار، تونل وحشت، طوفان الکترونیکی، دارت کامپیوتری، رالی آسفالت و سالتو. و بالاخره باغ وحش تهران نیز که بعد از تغییر مکان از روبروی پارک ملت به پارک ارم نقل مکان کرد.

شهربازی تهران که در انتهای خیابان سئول و در کنار بزرگراه شهید چمران قرار دارد سالهاست از مهم‌ترین مراکز تفریحی شهر تهران به شمار می‌رود.