هسته اولیه گروه فنی مهندسی مانیک درسال ۱۳۹۰ و توسط یک تیم کوچک سه نفره در یکی از شهربازی های بزرگ استانهای شمالی بنا نهاده شد

هدف گروه در ابتدای کار ساخت دستگاههای کوچک  و همچنین تعمیر و نگهداری گیم های سالنی بنا نهاده شد .

لطف بی حد خدای متعال و هموطنان عزیز ، صداقت ، و ارائه کار باکیفیت آمیخته با علم و تجربه باعث گردید در مدت کوتاهی آن گروه کوچک سه نفره به بزرگترین مجموعه انسانی نیروی متخصص در تولید ، گارانتی و تعمیرات و همچنین یکی از گسترده ترین شبکه های باشگاه مشتریان در کشور عزیزمان مبدل گردد .

شرکت در سال ۱۳۹۶ بعنوان اولین شرکت تولیدی دستگاههای شهربازی با ویژگی تخصصی گیم ، موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کالا گردید.

اما درمورد کسب و کار شما

خواه دارای یک مجموعه تفریحی بزرگ باشید و یا یک مجموعه ی کوچک تک دستگاهی را مدیریت می کنید، به یک پکیج بدون دردسر نیاز دارید تا از  مواجهه شما با مقوله های پیچیده ای که در تخصصتان نیست جلوگیری کند ، (و) بتوانید بر روی جنبه های پولساز کار خود تمرکز کنید.

پیشنهاد ما به شما، در نظر گرفتنِ تمامی جنبه‌های یک پکیج ایده آل شامل کیفیت مناسب دستگاه ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش مطمئن خواهد بود؛ صرف‌نظر از ابعاد خرید و معامله انجام شده، کیفیت کالای ارائه شده و انتخاب فروشنده حرفه‌ای و پاسخگو، همواره ضمانت خرید شما خواهد بود.